Skip to content

Kalkulator mocy elektrycznej biogazowni

Document

Substrat

Tony/dzień

Moc elektryczna biogazowni:

Roczny uzysk biogazu:

Produkcja energii elektrycznej:

Produkcja energii cieplnej:

Produkcja nawozu naturalnego (pofermentu):

Aktualna cena energi elektrycznej:

Przewidywany przychód z produkcji energii elektrycznej:

Przewidywany przychóg z produkcji energii cieplnej:

Łączny przychód:

Oferujemy wsparcie:

  1. Przeprowadzimy cię przez proces administracyjno-inwestycyjny.
  2. Pomożemy zdobyć dofinansowanie.
  3. Zbudujemy i uruchomimy instalację biogazową.
  4. Będziemy monitorować pracę instalacji i wspierać cię w zarządzaniu procesem, by zawsze działał efektywnie.

Kalkulator biogazowni online

Kalkulator mocy elektrycznej biogazowni to innowacyjne narzędzie opracowane przez jedynego polskiego producenta biogazowni, mikrobiogazowni, biogazowni przemysłowych oraz biogazowni do gospodarstw rolnych. Został stworzony z myślą o osobach i firmach, które chcą szybko i wygodnie oszacować potencjał energetyczny dostępnych substratów.

Oblicz moc i możliwości swojej biogazowni

Dzięki prostemu formularzowi, wystarczy wprowadzić rodzaj substratu oraz jego ilość w tonach na dzień (tony/dzień), aby uzyskać szacunkową moc biogazowni. To pierwszy krok do budowy nowoczesnego i opłacalnego źródła energii odnawialnej.

Nasze biogazownie to rozwiązania najwyższej jakości, które charakteryzują się niskimi kosztami budowy oraz łatwością obsługi. Dzięki nim zyskujesz dostęp do zrównoważonej energii i realnie wpływasz na lepsze gospodarowanie odpadami w swoim przedsiębiorstwie lub gospodarstwie.

Biogazownia to doskonałe źródło alternatywne energii, które pozwala ograniczyć zależność od paliw kopalnych, zmniejszyć koszty operacyjne i przyczynić się do ochrony środowiska. Nasz kalkulator to pierwszy krok na drodze do samowystarczalności energetycznej.

Sprawdź już teraz, jaką moc może mieć Twoja przyszła biogazownia – wystarczy kilka danych, aby rozpocząć planowanie inwestycji!

Przemysł spożywczy

Zakłady wytwarzające duże ilości kosztownych w utylizacji odpadów organicznych w szczególności: rzeźnie, zakłady przetwórstwa rybnego i mięsnego, mleczarnie, gorzelnie, wytwórnie soków. Potencjalni klienci to także ubojnie, cukrownie, wytwórnie skrobi, przemysłowe piekarnie (ciasto mrożone – np. Szwajcar), duże zakłady produkujące żywność (płatki, pizza, przetwory rybne – np. Nestle, Suempol, Frosta etc.), zakłady przetwarzające owoce i warzywa na mrożonki i inne półprodukty oraz dyskonty spożywcze etc.

Przemysłowi
producenci zwierząt

kropki nawigacyjne
Przemysłowi producenci zwierząt (chów lub hodowla w liczbie nie mniejszej niż 60 dużych jednostek przeliczeniowych inwentarza (DJP), to jest min. 428 tuczników, 171 macior, 15 000 kur)

Wielkopowierzchniowe
gospodarstwa rolne

kropki nawigacyjne
Wielkopowierzchniowe gospodarstwa rolne (powyżej 100 ha), rolnicy tj. zajmujący się uprawami, hodowcy bydła i trzody.